sur yapı
Anasayfa > YEREL YÖNETİMLER > Başkan Semih Esen'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Semih Esen'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Semih Esen'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

24.11.2020 15:42 12 14 16 18 yazdır
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda;

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen  24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda;

Değerli öğretmenlerimiz,

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yaydığı ışık doğrultusunda, geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.

Bu yıl salgın hastalık nedeniyle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü buruk kutluyoruz. Eminim sizler de öğrencilerinize sarılamadığınız için buruksunuz. Yakın zamanda bu olumsuz günlerin son bulmasını, öğretmen ve öğrencilerin iç içe olduğu eğitim döneminin yeniden başlamasını çok arzuluyoruz.

Öğretmenler, toplumumuzun kanaat önderleridir. Sizlerin yetiştireceği nesiller, ülkenin hangi yöne gideceğini belirleyecektir. Aydın bir gelecek için sizin yayacağınız ışık çok ama çok önemlidir. Aydınlattığınız yolda hak, hukuk, adalet ve demokrasianlayışı hiç eksik olmasın.

Sevgili öğretmenlerim, her ne koşulda olursa olsun öğrencilerinizin hiçbirini ayırt etmeden evladınız gibi gördünüz ve birikimlerinizi onlarla paylaştınız. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Cumhuriyet sizden; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.” Sizin önderliğinizde yetişen aydınlık dolu nesiller bugün ülkemizin birer doktoru, öğretmeni, mimarı, mühendisi ve aydın yüzü oldular. Yetiştirdiğiniz nesiller ülkemizin geleceğini oluşturdu ve oluşturmaya devam edecek. Sizlere ne kadar teşekkür etsek ve saygı duysak azdır.

Bütün öğretmenlerimize saygı ve sevgilerimi iletiyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nükutluyorum.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri