sur yapı
Anasayfa > KÜLTÜR-SANAT > Kitabını Eren Bülbül’ün hatırasına adadı
Kitabını Eren Bülbül’ün hatırasına adadı

Kitabını Eren Bülbül’ün hatırasına adadı

09.10.2020 14:58 12 14 16 18 yazdır
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burcu Demirel, kaleme aldığı kitabı #falanfilanhallerişte ismini taşıyan kitabının gelirini zihinsel engelli çocuklara ve 15 yaşında şehit olan Eren Bülbül’ün hatırasına a
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burcu Demirel, kaleme aldığı kitabı #falanfilanhallerişte ismini taşıyan kitabının gelirini zihinsel engelli çocuklara ve 15 yaşında şehit olan Eren Bülbül’ün hatırasına adadı.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nin “En öğrenci dostu hocası” olarak gösterilen Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burcu Demirel, “Dışa dönük günlük denemesi” olarak tanımladığı kitabı #falanfilanhallerişte’yi yayımladı.

Prof. Dr. Burcu Demirel yayımladığı kitabının gelirini ise Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında emniyet güçleri ile terör örgütü üyeleri arasında yaşanan çatışmada şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün hatırasına adadı.

Daha önce öğrencileri ile birlikte gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında köy okullarının iyileştirilmesine büyük katkı koyarak “Yılın Kadını” ödülünü alan Prof. Dr. Demirel, kaleme aldığı kitabının tüm geliri de zihinsel engelli çocuklara eğitim veren, Antalya Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi 2. Kademe devlet okulunda yapılmasını hayal ettiği “Eren Bülbül Sanat Atölyesi’ne” bağışlayacak.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri