HABERSERİ.COM www.haberseri.com SADECE HABER tr HABERSERİ.COM http://www.haberseri.com/imagestore/logo.jpg http://www.haberseri.com Engelsiz Kafe’de Nefes Terapisi http://www.haberseri.com/engelsiz-kafe-de-nefes-terapisi-7274h.htm Engelli bireyler ve ailelerine yönelik sosyal destek programları yürüten Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Beyaz Baston ve Güvenlik Günü’nde, falez sahil bandında çam ağaçlarıyla kaplı bahçesinde nefes terapisi yaptı. “Tohum Bizden Üretim Sizden” http://www.haberseri.com/tohum-bizden-uretim-sizden-7273h.htm Büyükşehir Belediyesi çiftçiye hibe buğday tohumu desteği verecek Atay Uslu Dünya Gazeteciler Günü’nü Kutladı http://www.haberseri.com/atay-uslu-dunya-gazeteciler-gunu-nu-kutladi-7272h.htm Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Başkanı Atay Uslu 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü ile ilgili mesaj yayınladı. Milletvekili Atay Uslu'nun mesajı şu şekilde: Konyaaltı’nda Futbol ve Tenis Kursları Başlıyor http://www.haberseri.com/konyaalti-nda-futbol-ve-tenis-kurslari-basliyor-7271h.htm Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde çocuklara yönelik hazırlanan kış dönemi futbol ve tenis kursları başlıyor. Böcek Gidiyor Uysal Geliyor http://www.haberseri.com/bocek-gidiyor-uysal-geliyor-7270h.htm Şimdiden siyasiler 2023 ya da 2024 planlarını yapmaya başladı bile… Kimler Milletvekilliği düşünüyor? Kimler Belediye Başkanlığı düşünüyor? Kimler Belediye Başkanı iken Milletvekili adayı olacak? Kimler Milletvekili iken Belediye Başkan adayı olacak? Ay Deresi Yemyeşil Vadiye Dönüşüyor http://www.haberseri.com/ay-deresi-yemyesil-vadiye-donusuyor-7268h.htm Kepez’in Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde 35 bin m2 alanda yapımına başlanan Ay Deresi Rekreasyon Projesi, yüzleri güldürmeye başladı. EXPO Alanı Film Platosu Oluyor http://www.haberseri.com/expo-alani-film-platosu-oluyor-7267h.htm 1 Milyar 720 milyon liraya mal olan ancak Rusya krizi ile istenilen verim elde edilemeyen EXPO alanı film platosu olma yolunda ilerliyor. Yabancı yatırımcılar projelerini bakanlığa sundu. Antalya OSB’den Akdeniz Sanayi’ye Ziyaret http://www.haberseri.com/antalya-osb-den-akdeniz-sanayi-ye-ziyaret-7266h.htm Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, Akdeniz Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Öztürk’ü ziyaret etti. Binalardaki Sıcak Su Kazanlarına Dikkat! http://www.haberseri.com/binalardaki-sicak-su-kazanlarina-dikkat-7265h.htm Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca, enerji maliyetlerinin günden güne arttığını, tasarruflu ve güvenli kullanım için binalarında kalorifer sistemi kullanan vatandaşların bu sistemlerin bakım ve periyodik kontrollerini ASSİM Sivil Toplum Günleri başladı http://www.haberseri.com/assim-sivil-toplum-gunleri-basladi-7264h.htm Muratpaşa Belediyesi’ninDoğyaka Mahallesi’nde bulunan Antalya’nın ortak akıl merkezi Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’nde ( ASSİM ) 3 hafta sürecek ‘Sivil Toplum Günleri’ programı başladı. Hayatıma Kastım Yok Kaskım Var http://www.haberseri.com/hayatima-kastim-yok-kaskim-var-7263h.htm Vali Ersin Yazıcı, “Hayatıma Kastım Yok Kaskım Var” projesi kapsamında Kepez Göksu Caddesi’nde trafik ekipleriyle birlikte denetim yaptı. Devletin Şefkati ve Yardımına İhtiyacı Olan Herkese Ulaşacağız http://www.haberseri.com/devletin-sefkati-ve-yardimina-ihtiyaci-olan-herkese-ulasacagiz-7262h.htm Vali Ersin Yazıcı,19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle, ilk olarak muhtarları makamında kabul etti. Ardından Kepez İlçesi Muhtarları Buluşmasına katıldı ve son olarak Gündoğdu Mahalle Muhtarlığını ziyaret etti. Kantinciler ve Milli Eğitim MüdürleriBir Araya Geldi http://www.haberseri.com/kantinciler-ve-milli-egitim-mudurleribir-araya-geldi-7261h.htm AESOBve Antalya Gazete Bayii, Büfeciler, Kantinciler, Kuruyemiş İmalatı ve Ticareti Esnaf ve Sanatkarlar OdasıBaşkanı Adlıhan Dere, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin her daim çözüm odaklı yaklaşıp esnaf ve sanatkarlara destek olduğunu belirterek toplan Öğrencilerden Kitap Fuarı’na Yoğun İlgi http://www.haberseri.com/ogrencilerden-kitap-fuari-na-yogun-ilgi-7260h.htm Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 11’incisini gerçekleştirdiği Antalya Kitap Fuarı sürüyor. Fuara özellikle öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Esen: Muhtarlarımız İle Uyum İçinde Çalışıyoruz http://www.haberseri.com/esen-muhtarlarimiz-ile-uyum-icinde-calisiyoruz-7259h.htm Konyaaltı ilçesinin muhtarları ile HayatPark’tabir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Yurttaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için ilçemiz muhtarları ile uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi. “Öğrencilerle Kampüse Bahar Geldi” http://www.haberseri.com/ogrencilerle-kampuse-bahar-geldi-7258h.htm Akdeniz Üniversitesi’nde Topluluk Tanıtım Günleri düzenleniyor. Muhtarlarımızı Gönülden Selamlıyorum http://www.haberseri.com/muhtarlarimizi-gonulden-selamliyorum-7256h.htm AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Parlamenterler Asamblesi Başkanı Atay Uslu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Başkan Böcek Hal Esnafını Ziyaret Etti http://www.haberseri.com/baskan-bocek-hal-esnafini-ziyaret-etti-7255h.htm Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nde komisyoncu ve tüccarlar ile bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi. Yenigöl’de Sıkıntı Bitiyor http://www.haberseri.com/yenigol-de-sikinti-bitiyor-7254h.htm Antalya’da kent hayatının merkezi olan Muratpaşa’da yaşayıp aile sağlık merkezi olmadığı için çevre ilçelere gitmek zorunda kalan Yenigöl Mahallesi sakinlerinin sıkıntıları sona eriyor. Öfkeyi Yönetmenin 10 Yolu http://www.haberseri.com/ofkeyi-yonetmenin-10-yolu-7253h.htm Gerçekleştirilememiş isteklere ve istenmeyen sonuçlara verilen bir tepki olan öfke, uygun biçimde ifade edildiğinde yapıcı, doğal ve sağlıklı bir duygudur.